MedEverest Mountain Expedition Medicine

Robert Szymczak

Wysokogórska Pierwsza Pomoc

Nowy obraz

Szkolenie przeznaczone dla: turystów wysokogórskich, alpinistów, himalaistów, biegaczy górskich, tych, którzy pierwszy raz wybierają się w góry powyżej 2500m, ale również dla tych, którzy kolejny raz przekraczają strefę śmierci.  Jeśli chcesz ustrzec się przed chorobą górską i zdobyć szczyt, to szkolenie jest dla CIEBIE.

 

Szkolenie prowadzi: dr n med. Robert Szymczak, specjalista medycyny ratunkowej, himalaista, zdobywca Everestu 8848m, Nanga Parbat 8126m i Dhaulagiri 8167m, lekarz i uczestnik 6 wypraw na 8000-tysieczniki w tym 3 wypraw zimowych, szkoleniowiec kadry narodowej w himalaizmie.

 

Treść szkolenia: zagrożenia gór wysokich, wpływ wysokości na organizm człowieka, reguły i schematy prawidłowej aklimatyzacji od 3000 do 8000-tysięczników, choroby górskie – objawy i pierwsza pomoc, apteczka wyprawowa.

 

Forma szkolenia – szkolenie to 2.5 godzinny film udostępniany na 7 kolejnych dni. Na ekranie widać slajdy i zdjęcia prezentacji oraz osobę prowadzącą lekarza Roberta Szymczaka, która omawia zagadnienia. Po szkoleniu drogą mailową można zadać pytania dotyczące treści zawartej w prezentacji.

 

Cena: 300 PLN

Nagranie udostępniamy poprzez przesłanie indywidualnego linku na adres mailowy osoby szkolonej. Adres mailowy osoby szkolonej musi być na skrzynce gmail. W sytuacji nie posiadania takiego adresu przez osobę szkoloną konieczne będzie założenie skrzynki mailowej przez osobę szkoloną na www.gmail.com. Link będzie aktywny przez 7 dni (termin wybrany przez osobę szkoloną).

Link aktywacyjny do szkolenia on-line przesyłamy do maksymalnie 24 godzin od otrzymania mailową na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

(1) potwierdzenia przelewu; (2) informacji czy mamy wystawić fakturę (dane do faktury) czy paragon z kasy fiskalnej; (3) adresu mailowego na skrzynce gmail; (4) terminu kiedy osoba szkolona chce obejrzeć szkolenie (wybrane tydzień)

Dane do przelewu: PKO Bank Polski
nr. rach. 22 1020 1811 0000 0102 0038 5799
Robert Szymczak ul. Bolesława Krzywoustego 19F/37 80-360 Gdańsk
tytułem "Szkolenie on-line - Wysokogórska Pierwsza Pomoc"

Szczegółowy program: SPIS TREŚCI SZKOLENIA