MedEverest Mountain Expedition Medicine

Robert Szymczak

Apteczka Wysokogórska

Apteczka wyprawowa to obowiązkowy element wyposażenia plecaka zarówno trekkera jak i himalaisty. Apteczki MedEverest od ponad 10 lat towarzyszą himalaistom. Sprawdziły się i zdobyły z nimi Everest, K2, Broad Peak, Nanga Parbat, Dhaulagiri, Makalu, Gasherbruma I i wszystkie siedmiotysięczniki zaliczane do Śnieżnej Pantery, brały udział w wyprawach dookoła świata. Mocne opakowanie, precyzyjnie dobrany skład oraz niska waga powodują, iż Apteczka MedEverest to element wyposażenia, który po prostu musisz mieć na wyprawie.  
Film: Apteczka wysokogórska

Szczegóły oferty dotyczącej przygotowania apteczki wysokogórskiej.

W zależności od rodzaju wyprawy proponujemy następujące rodzaje apteczek:

(1) apteczka osobista wyprawowa - powinna znajdować się w bazie wyprawy lub najwyższym obozie wyprawy

(2) apteczka osobista ratunkowa - powinna znajdować się w plecaku każdego alpinisty

Cennik:

0 PLN – usługa w ramach Wysokogórskiej Konsultacji Lekarskiej:

Przygotowanie listy składu apteczki wysokogórskiej, oraz recept. Po otrzymaniu recept, listy składu apteczki samodzielnie kupujesz leki i sprzęt medyczny oraz pakujesz w sugerowany pojemnik.

500 PLN – pomoc w złożeniu apteczki – usługa dostępna dla osób bezpośrednio konsultowanych przez lekarza. Cena nie zwiera kosztów leków (około 500 PLN) oraz kosztu bezpośredniej wyprawowej konsultacji lekarskiej (349 PLN)

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub drogą mailową (JLIB_HTML_CLOAKING)

Dane do przelewu: PKO Bank Polski; nr. rach. 22 1020 1811 0000 0102 0038 5799 Robert Szymczak; ul. Bolesława Krzywoustego 19f/37, 80-360 Gdańsk; Tytułem "Konsultacja lekarska –skład apteczki wysokogórskiej"

apteczka07